Těžba kryptoměn nebyla
nikdy jednodušší a efektivnější

Nabízíme profesionální poradenství v oblasti kryptoměn
zejména Bitcoinu a těžby běžným uživatelům či investorům,
kteří si váží svého času a peněz.

Nejprodávanější stroje
Galosoft CRYPTO Galosoft CRYPTO
scroll down

Trh aktuálně

Bitcoin BTC
BITCOIN
Litecoin LTC
LITECOIN
Dogecoin Doge
DOGECOIN

Co děláme a proč to děláme?

Jsme parta nadšenců do kryptoměn a zejména Bitcoinu. O své dlouholeté zkušenosti se chceme dělit a přispět ke zlepšení a uzdravení finančního systému. Kromě samotné těžby kryptoměn nabízíme našim zákazníkům také poradenství a konzultace.

Poradenství v oblasti kryptoměn a Bitcoinu

Základy pro nováčky

Základy pro nováčky

Nabízíme školení a pomocnou ruku pro začátečníky. Pokud se zatím ve světě kryptoměn neorientujete, jsme schopni vaše znalosti doplnit, abyste byli schopni naskočit na dnešní moderní vlnu a být připraveni na případné diskuze s ostatními Bitcoinery.

Nákup, uchování a bezpečnost

Nákup, uchování a bezpečnost

Poradíme vám, kde bezpečně kryptoměny nakupovat či směňovat a hlavně jak je bezpečně uchovávat. Krok po kroku spolu projdeme prvním nákupem a uložením například Bitcoinu na vaší hardwarovou peněženku.

Investice a spoření

Investice a spoření

Vysvětlíme vám, jak efektivně spořit do Bitcoinu a jak vnímat tuto kryptoměnu jako ideální východisko z dnešního, čím dál tím více nefunkčního finančního systému.

Těžba kryptoměn a Bitcoinu

Výhody těžby

Výhody těžby

Těžba Bitcoinu umožňuje větší kontrolu nad aktivy, dlouhodobé budování portfolia a potenciál růstu hodnoty, což může být atraktivní pro střední i větší investory. Těžba je méně náchylná na výkyvy trhu a navíc spojuje reálný svět s tím virtuálním, což je pro stabilní fungování kryptoměn velmi důležité.

Návratnost investice

Návratnost investice

V oblasti kryptoměn je to vždy složité téma. Návratnost investice se obvykle počítá zohledněním faktorů, jako jsou cena stroje, cena Bitcoinu, náklady na elektřinu a poplatky za těžbu. Doba návratnosti investice se obvykle pohybuje mezi 2 a 3 lety.

Poplatky

Poplatky

Každý měsíc platíte pouze dva typy poplatků. Prvním poplatkem je elektřina, kterou těžební stroj spotřebuje. Druhým poplatkem je odměna pro nás za správu a údržbu stroje, která činí 10% z celkového výnosu z těžby.

Průběh spolupráce

Je to jednoduché, během pár kroků máte svůj těžební stroj v provozu.

Výběr stroje a výše investice

Výběr stroje a výše investice

Vyberte si stroj, který nejlépe odpovídá vašim potřebám a finančním možnostem.

Bližší konzultace a podpis smlouvy

Bližší konzultace a podpis smlouvy

Před podpisem smlouvy vám naše odborné poradenství pomůže vyjasnit všechny detaily a dotazy.

Platba

Platba

Platby jsou snadné a transparentní. Preferujeme platby v USDT.

Registrace v těžebním poolu

Registrace v těžebním poolu

Provedeme Vás registrací v tzv. těžebním poolu, abyste snadno mohli kontrolovat aktivitu a výnosnost těžebního stroje.

Inspekce a zapojení těžebních strojů

Inspekce a zapojení těžebních strojů

Stroje objednáváme jednou až dvakrát týdně. Doprava, proclení a inspekce stroje před samotným zapojením a spuštěním trvá v průměru 2 až 6 týdnů.

Pravidelná výplata do HW peněženky

Pravidelná výplata do HW peněženky

Každý měsíc do vaší HW peněženky odešleme vytěžené kryptoměny ponížené o naší odměnu a poplatek za elektřinu.

Nejprodávanější stroje

Níže naleznete nabídku dostupných strojů. Pokud jste nenašli ten pravý, neváhejte nám napsat.

Nenašli jste stroj, který jste hledali?

V naší nabídce na webu naleznete nejčastěji prodávané stroje. Pokud máte zájem nebo dotaz ohledně jiného stroje, stačí nám dát vědět.

Chci jiný stroj

Hosting

Aby byla těžba efektivní, je třeba hlídat každý náklad, my jsme pro naše podnikání zvolili Spojené Arabské Emiráty, Finsko, Etiopii ale také i Českou Republiku.

Hosting

Nasmlouvaná datacentra disponují vysokou úrovní technického a bezpečnostního vybavení. Zároveň pro nás nabízí podporu 24/7 a garantují nízké ceny elektřiny již od 0,065 USD.

Chci zajistit hosting

FAQ - Často kladené dotazy

Pokud máte další otázky nebo jste nenašli, co jste hledali, níže naleznete nejčastěji kladené dotazy.

Co je vůbec ta těžba kryptoměn?

O tom co je Bitcoin a jak funguje jeho těžba, nejlépe informuje náš nejznámější český popularizátor Bitcoinu Jakub Velmola alias Kicom ve svém Bitcoinovém kanálu. Pokud jste nováčkem ve světě kryptoměn, doporučejeme shlédnout všechny jeho fundamentální videa.Těžba bitcoinu plní v síti dvě klíčové role. První je zajištění bezpečnosti sítě pomocí energeticky náročné těžby a druhou je motivace uživatelů k udržování sítě v chodu.

Bitcoin je decentralizovaná síť bez centrální autority, která by spravovala transakce. Existují dva typy uzlů: Full node udržuje synchronizovaný účetní záznam mezi uzly, zatímco Miner node (těžař) zabezpečuje síť uzavíráním bloků a získává odměny za těžbu.

Uživatelé nesou odpovědnost za provoz sítě. Těžba bitcoinu začínala na procesorech a později na grafických kartách. Dnes však převažují specializované ASIC minery, a těžaři se často sdružují v poolových těžebních skupinách pro zvýšení šancí na úspěch.

Jak a kde těžba probíhá? Můžu to vidět na vlastní oči?

Jak už bylo zmíněno výše, těžba probíhá v UAE, tedy ve Spojených Arabských Emirátech, konkrétně v Dubaji a Abú Dhabí ve Finsku a to konkrétně nedaleko Helsinek či Tampere a nebo v Bangkoku v Thajsku,. Krátké video jak probíhá těžba v UAE naleznete níže.Pokud máte zájem vidět těžbu na vlastní oči, je možné po předchozí domluvě sjednat návštěvu kanceláří a datacentra přímo v UAE. Pokud nejste zvyklí cestovat, zařídíme pro vás vše od letenek až po ubytování a případně i další program. Například Spojené Arabské Emiráty jsou ideální destinací nejen pro těžbu kryptoměn ale i pro rodinnou dovolenou nebo jen pro lehkou turistiku. Vaší cestu za těžbou lze tedy spojit i s dalšími aktivitami.

S kým podepisuju smlouvu a je opravdu stroj v mém vlastnictí?

První smlouvu podepisujete s naší společností Galosoft CRYPTO s.r.o.. Ve smlouvě jsou definovány veškeré náležitosti týkající se záruky, vlastnictví nebo například dodacích termínů. Vlastníkem stroje jste výlučně vy jako náš zákazník. Stroj si můžete kdykoli nechat odeslat a to kamkoli budete chtít nebo si ho osobně převzít a odvézt, což bývá u jednoho stroje finančně na podobné úrovni. První smlouva je klasicky uzavírána na dobu 12 měsíců s tím, že máte po celou dobu zafixovanou cenu energií. Smlouvu a fixaci ceny energií lze podepsat i na 36 měsíců, s tím, že je třeba uhradit poplatek ve výši 50% odhadované 36 měsíční spotřeby energie. Případné přeplatky nebo nedoplatky se vyúčtovávají na konci tohoto období.

Druhou smlouvu podepisujete se společností Galosoft s.r.o. a týká se poplatku 10%, který vám budeme každý měsíc odečítat z vytěžené kryptoměny. Jedná se o naší odměnu za poskytování služeb spojených s těžbou a tím je zejména péče o váš stroj, řešení problémů a komunikace s datacentrem nebo dodavatelem stroje či elektrické energie. Dále pak za vás vykonáváme kontrolu a řízení těžby, úhradu spotřebované elektrické energie a poradenství. Tuto smlouvu podepisujete na 12 měsíců. Po uplynutí tohoto smluvního vztahu si můžete stroj a těžbu s ním spojenou převzít do vlastních rukou nebo smlouvu s námi prodloužit na dalších 12 měsíců.

Jste si jistí udávanou návratností investice? Nejsou zde rizika?

Rizika jsou na každém rohu a zejména ve světe kryptoměn a investic do nich. Díky tomu, že neinvestujete své peníze přímo do nákupu kryptoměn, nejste bezprostředně vystaveni rizikům spojeným s kryptoměnami. Ano, změny určitě pocítíte, ale ne tak intenzivně jako přímý investor do kryptoměn.

Návratnost investice (ROI) je teoretický výpočet, který závisí na mnoha proměnných, které se navíc mění v čase. Samotný výpočet je však jednoduchý: sečtete pořizovací cenu stroje a měsíční náklady na elektřinu a odečtete měsíční příjem z těžby kryptoměny po odečtení provozního poplatku.

Příklad: Pokud je pořizovací cena stroje 5000 USD, měsíční náklady na elektřinu činí 200 USD a stroj generuje měsíční příjem ve výši 450 USD po odečtení provozního poplatku, návratnost investice je 21 měsíců.

Rizika jsou však spojena zejména s těmito vlivy:

1. Energie a politická stabilita
Obecně lze říci, že největším rizikem v oblasti těžby kryptoměn je cena energií a politická stabilita. Bohužel, jak jistě víte, s těmito dvěma vlivy je to v poslední době v ČR a zejména ve střední Evropě jak na horské dráze. Toto riziko jsme se snažili minimalizovat výběrem politicky i energeticky stabilní lokality. Klíčovými parametry jsou pro nás nízká daňová zátěž, levné energie, podpora digitálního průmyslu a stabilní politická situace s pevně daným časovým výhledem.

2. Kurz
Kryptoměny jsou známe svými častými výkyvy kurzu. Námi udávaná návratnost investice spočívá zejména ve strategii okamžitého převodu vytěžených kryptoměn do fiat měny tedy například do Amerického dolaru (USD). Navíc uvažujeme v rovině, že je cena kryptoměny po celou dobu stabilní a stejná viz. příklad výše. Pokud se cena stroje nezmění ale například Bitcoin vystoupá kurzem o 100% a na tomto kurzu zůstane, je jasné, že návratnost se právě snížila o 50%.

3. Hashrate
Hashrate je jednoduše řečeno složitost s jakou musím počítat když chci těžit kryptoměny. Pokud těžařů přibývá, hashrate se zvyšuje. Pokud těžaři své stroje odpojují například kvůli růstu cen energií, hashrate se naopak snižuje a vy máte tak možnost vytěžit víc.

4. Halving
Neboli půlení, je událost, která se děje přibližně každé čtyři roky a znamená snížení odměny za těžbu Bitcoinu na polovinu. Tato událost je vestavěna do protokolu Bitcoinu a má za cíl omezit inflaci tím, že postupně snižuje množství nově generovaných bitcoinů. Halving má významný dopad na tržní ekonomiku Bitcoinu, neboť ovlivňuje nabídku nových mincí a může mít vliv na cenu Bitcoinu v dlouhodobém horizontu.

Pokud Vás zajímá více detailů o Bitcoinu, doporučujeme opět Kicoma a Bitcoinovej kanál.

Galosoft CRYPTO

Kontaktujte nás

Pokud máte jakýkoliv dotaz ohledně navázání spolupráce, procesu objednávky nebo těžby, neváhejte nás kontaktovat.

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Kontakty

Galosoft CRYPTO s.r.o.
Roudná 35
392 01 Soběslav
IČ: 21421111

Galosoft CRYPTO s.r.o. Roudná 35 392 01 Soběslav
IČ: 21421111